Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Na predaj pozemok Veľké Uherce 322 m2

Pozemky
cena: 12.900,- €
ID: TB882 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľké Uherce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
322 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB882

Ponúkame Vám na pozemok v zastavanom území obce Veľké Uherce vo veľkosti 322 m2. Pozemok sa nachádza 2 km od obce v časti Fatimov. Pozemok je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v peknom prostredí pri lese. K pozemku sa pristupuje po obecnej ceste. V blízkosti pozemku elektrina. Bližšie informácie vám rád poskytnemna tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...