Real estate
( nájdených 
509
 realít z celkom 509 )

Kancelárske priestory 82 m2 s atraktívnym výhľadom

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 650,- €/mesiac
ID: DS-ZKP-3 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Župné námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
82 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-ZKP-3

Ponúkame Vám na prenájom podkrovné kancelárske priestory v Bratislave - Staré mesto s výhľadom na Michalskú vežu a dóm sv. Martina s celkovou výmerou 82 m2. Priestor sa skladá s dvojúrovňového kancelárskeho priestoru s výmerou 60 m2 prepojeného schodiskom, kuchynky 10 m2, WC 7 m2 a malého skladu 5 m2. Priestor je vybavený samostatným meraním el. energie, vody a podlahovým vykurovaním. Cena 650 €/mesiac + DPH + služby a energie. Pre neplátcov DPH možno účtovať cenu nájmu bez DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...