Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Kancelárie Topoľčany / PRENÁJOM námestie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LGprenpriestkanc Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Námestie M. R. Štefánika
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
LGprenpriestkanc

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste  Topoľčany priamo na Námestí  M. R. Štefánika.  Jedná sa o viac kancelárii s rôznymi výmerami . 1 poschodie voľné kancelárie s rozlohami : 15 m2 , a dve kancelárie po 30 m2 . Druhé poschodie 4 kancelárie : 1- 18 m2 , 2-18 m2 , 3- 21 m2 , 4- 21 m2 .  Priestory sa nachádzajú v dobrej dostupnosti priamo v centre mesta . Sú voľné kancelárie na 1 a 2 poschodí . Je možnosť využitie podľa požiadaviek nájomcu .Plocha: úžitková 20m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 2 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...