Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Prenájom skladových priestorov od 100 m2 do 3000 m2 v Bratislave - Rači

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: DS - KPSP - 16 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Púchovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
3000 m2
ID inzerátu:
DS - KPSP - 16

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory od výmery 100 m2 do 3000 m2. Tieto priestory možno vykurovať, dostupné sú cez nákladné rampy. Možnosť prenájmu aj kancelárskych priestorov v trojpodlažnej administratívnej budove od výmery 15 m2. Možnosť parkovania v areály. Výhodou rýchle napojenie na diaľnicu D1. Dobrá dostupnosť MHD. Cena skladovacích priestorov 6€/m2/mes. + energie + DPH. Cena kancelárskych priestorov 8,90€/m2/mes. + DPH, vrátane energií. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...