Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj 4 izbový rodinný dom Partizánske - Veľké Bielice

Domy a vily
cena: 230.000,- €
ID: TB962 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Veľké Bielice
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
233 m2
Plocha pozemku:
733 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB962

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Partizánskom v časti Veľké Bielice. Celková úžitková podlahová plocha domu aj spolu s pivnicou je cca 233 m2 (z toho sú cca 80 m2 pivničné priestory). Celková rozloha rovinatého pozemku je 733 m2. Dom bol skolaudovaný a daný do užívania v roku 1978 a v roku 1982 bola dodatočne zhotovená zo zadnej časti domu prístavba jednej obytnej miestnosti so sociálnym zariadením a tiež obmurovaná terasa. Dom je postavený z 40 cm hrubých plných pálených tehál. V dome sú napojené všetky IS a to elektrina, obecná voda, plyn a kanalizácia. Na pozemku je aj vŕtaná studňa 6,5 metra hlboká, ktorá slúži na polievanie. Dispozícia rodinného domu: obývacia izba, kuchyňa, predsieň, chodba, komora, samostatné WC, kúpeľňa s WC, ďalšia chodba, 3 izby (jedna s vlasnou kúpeľňou s WC) a obmurovaná zakrytá terasa. Dispozícia pivničných priestorou, 7 x miestnosť (sklad), kotolňa a chodba. Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom do radiátorov. V záhrade za domom sa nachádza aj drevený uzavretý altánok. Pred domom 2 parkovacie zastrešené miesta. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB2119 Predaj

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úprave ako dvojgeneračné oddelené bývanie v Partizánskom v časti Veľké Bielice s celkovou rozlohou pozemkov 1730 m2. Celková podlahová plocha obidvoch stavieb je 340 m2. IS elektrina, voda, plyn. 

Jeden rodinný dom je zasadený do stredu pozemku a je využívaný na bývanie a bol postavený v roku 2000 s kvádrov 40 cm. Podlahová plocha domu je cca 270 m2. Je v zachovalom stave s pekne udržiavanou záhradou s bazénom, predzáhradou s okrasnými drevinami. Pred domom  parkovacie miesta pre viacej áut. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: garáž s diaľkovo otvárateľnou bránou, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, hala a terasa. Dispozícia 2. nadzemného podlažia (podkrovia): 4 izby, chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a 2 x balkón so vstupom zo všetkých mierstností. Kúrenie plynovým kotlom a krbom. V chodbe a kúpeľni prídavné podlahové elektrické kúrenie. Eurookná. Odpad vedený do žumpy. 

Druhý rodinný dom zasadený pri hlavnej ceste je využívaný ako obchod. Podlahová plocha cca 90 m2. Kúrenie plynové, odpad žumpa, v dome zavedená elektrina, voda a plyn. Dispozícia: predajňa, sklad, kúpeľňa s WC, kozemetický salón, pivnica a povala. Parkovanie pred domom. 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

635 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...