Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prenájom obchodný priestor vhodný aj pre showroom 190m2, Račianska ul.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: LC4564545445rac2p Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Račianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
190 m2
ID inzerátu:
LC4564545445rac2p

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný pre showroom, kliniku, administratívu, lokalita: Bratislava-Nové Mesto, Račianska ul.. Plocha: úžitková 190m2. Nachádza sa na 1.p. s výťahom. K dispozícii je optický kábel a štruktúrovaná kabeláž., server a DSL tel. linky neobmedzený počet. Priestory sú plne klimatizované.  Priestor je viditeľný z ulice. Možnosť umiestnenia reklamy, výklad. Cena 12,50€/m2/mesiac + služby a energie + dph. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...