Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Prenájom kancelárskych priestorov 200 m2 na Odborárskom námestí.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPON-3 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Odborárske námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
DS-KPON-3

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave, v časti Staré Mesto. Voľné kancelárie  o výmere od 14 m2 do 30 m2 sa nachádzajú na 1.p. administratívnej budovy. Dostupné sú výťahom. Kuchynka a WC sa nachádzajú v spoločných. Vstup do budovy 24/7 s možnosťou využitia služieb recepcie nachádzajúcej sa na prízemí budovy. Cena 8 €/m2/mesiac + 3 €/m2/mes. bez DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...