Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Priestor na kaviareň , reštauráciu / PRENÁJOM

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 2.500,- €/mesiac
ID: LGpriestorškult Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Škultétyho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
360 m2
ID inzerátu:
LGpriestorškult

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany na ul .  Škultétyho. Možnosť rozdeliť na  dva samostatné priestory . Plocha: úžitková 360m2. Nachádza sa na prízemí s priamym vstupom od Škueltyho ulici . Podlaha: dlážkovina.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne, krb. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 2 500 €/mesiac.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...