Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Pozemok, Novozámocká ul., Ivanka pri Nitre

Pozemky
cena: 149.000,- €
ID: Ivanka pri Nitre Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Ivanka pri Nitre
Ulica:
Novozámocká
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1500 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
Ivanka pri Nitre

Na predaj pozemok v obci Ivanka pri Nitre, Novozámocká ulica - pri hlavnej ceste, výmera 1500 m2, rovinatý. Zaradený v územnom pláne z časti na občiansku vybavenosť ako aj na IBV - 2. etapa výstavby. V budúcnosti plánovaná prístupová cesta z dvoch strán. Šírka 20 m. IS - voda, kanalizácia pred pozemkom - možnosť napojenia (vyjadrenie  ZSVS), elektrina - bod napojenia určený ZSDIS cca 200 m Vhodné pre firmu alebo ako investícia v budúcnosti výstavba 2 RD.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...