Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelária Topoľčany / PRENAJOM

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 200,- €/mesiac
ID: LGkanckruš Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Krušovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
19 m2
ID inzerátu:
LGkanckruš

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v meste  Topoľčany na ul .  Krušovská. Kancelária má rozlohu  19m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlahu má  plávajúca podlaha , kúrenie ústredné , klimatizácia . Kuchynka je spoločná na chodbe ako i toalety .  Okná: plastové.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: klimatizácia.Výhody: slnečný. Cena 200 €/mesiac./ bez Dph


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...