Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Na predaj kancelárske a obchodné priestory v Partizánskom

Komerčné objekty
cena: 315.000,- €
ID: TB995 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
230 m2
ID inzerátu:
TB995

MOŽNÝ ODPOČET DPH. Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu kancelárskych a obchodných priestorov v Partizánskom v časti Šimonovany. Celková rozloha pozemku je 478 m2, z toho zastavaných 333 m2, pred budovou vlastné parkovanie alebo parkovanie na ulici. Prístup z mestskej parcely - cesty. Pôvodná budova bola kompletne zrekonštruovaná a prístavba dokončená v roku 2017. Do objektu sú zavedené všetky IS. Dispozícia: 6 miestností (využívané ako kancelárie a obchodné priestory), 2 x sklad, 3 x WC, 1 x kuchynka, zádverie, chodba. Dobrá dostupnosť k hlavnému ťahu. Pri rýchlom a serióznom jednaní dohoda o cene istá. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...