Real estate
( nájdených 
460
 realít z celkom 460 )

Prenájom kancelárskych priestorov do 600 m2 v Senici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPSE-715 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Štefánikova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
ID inzerátu:
DS-KPSE-715

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory od 16 do 600 m2 nachádzajúce sa v areály spoločnosti SEKOV Senica. Priestory sa prenajímajú bez vybavenia. Vykurovanie je centrálne. V niektorých kanceláriách sa nachádza aj umývadlo. WC je v spoločných priestoroch. Možnosť parkovania v areály. Cena 4 €/m2/mesiac + energie + DPH. Možnosť zvýhodnenej ceny pri investícii do prenajatých priestorov. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...