Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

Prenájom parkovacích miest pre kamióny v Senici

Pozemky
cena: 1,- €/m2/mesiac
ID: DS-SEPA-715 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Štefánikova
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
600 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-SEPA-715

Ponúkame Vám na prenájom spevnené štrkové plochy v areály spoločnosti SEKOV Senica, vhodné na parkovanie kamiónov, návesov, autobusov a po dohode aj inej techniky. Priestory sú zabezpečené kamerovým systémom. Cena 1 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...