Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Predaj pozemku 740 m2 na myjavských kopaniciach.

Pozemky
cena: 37.000,- €
ID: DS-JAPO-192 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Jablonka
Ulica:
Ušiaci
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
740 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-JAPO-192

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok  na stavbu  chaty, chalupy, alebo aj rodinného domu v Jablonke, časti Ušiaci. Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom  so súpisným číslom na zbúranie. Na pozemku sa ešte nachádza studňa a malá pivnička. Prístup k pozemku po asfaltovej ceste. Elektrina 220/380 V. Cena 37 000 €


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...