Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Na predaj pozemok 1427 m2 Radobica - časť Cerová

Pozemky
cena: 25,- €/m2
ID: TB2125 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Radobica
Ulica:
Cérová
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1427 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB2125

Ponúkame Vám na predaj pozemok o celkovej rozlohe 1427 m2 blízko lesa, lúk a taktiež v blízkosti zastavanej časti s dostupnou eletrinou pri pozemku. Vhodný na výstavbu chaty na oddych a relax, poprípade aj na celoročné bývanie.  Rozmery pozemku cca 26 m x 56 m. Pekné horské prostredie v nadmorskej výške 456 m2. Prístup na pozemok je po asfaltovej ceste v zime udržiavanej. Odporúčam vidieť. Bližši informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...