Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Obchodný priestor /bar, kaviareň, herňa.../ Komjatice

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 127.900,- €
ID: JD006 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nové Zámky
Obec:
Komjatice
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
100 m2
ID inzerátu:
JD006

Ponúkame Vám na predaj  prevádzkový priestor v  Komjaticiach, ktorý je vhodný pre prevádzkovanie baru, kaviarne, herne alebo bufetu. Objekt je momentálne využívaný ako herňa s dlhodobo platiacim nájomcom, čo by znamenalo investičnú príležitosť pre budúceho majiteľa.

Stav: kompletná rekonštrukcia v roku 2022

Úžitková plocha: 100  

Pozemok: 426  

Inžinierske siete: elektrina, obecná voda, vykurovanie krbom na tuhé palivo

Dispozícia: veľká miestnosť, kuchyňa s linkou, sociálne zariadenia, zastrešená terasa s posedením.

Obec Komjatice má plnú občiansku vybavenosť.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis a v prípade záujmu aj finančné poradenstvo.


Maklér:

makler
Jana Drinková
0905117902
drinkova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LGbudš Predaj

Budova blízko centra Topoľčany / PREDAJ

Budova blízko centra Topoľčany / PREDAJ

Ponúkame Vám na predaj komerčnú  a prevádzkovú budovu v meste  Topoľčany na ulici  Šafárikova. Jedná sa o budovu , ktorá je postavená na pozemku o rozlohe 662 m2 . Má dve podlažia , bola využívaná na podnikanie , má výbornú polohu dostupnú i z autobusovej , vlakovej stanice. V roku 1996 bola kompletne prerobená a bola nová kolaudácia budovy .Budová má dve podlažia jej  úžitková plocha má 345m2, zastavaná 400m2 na pozemku o rozlohe 662 m2 . Nevyžaduje žiadnu rekonštrukciu . Kúrenie je nové realizované cce pred 4 rokmi vrátane výmeny kotla - plynové ústredné kúrenie / kotol Viallant / . V budove je taktiež centrálny vysávač . Na prízemí je otvorený priestor , plus zasadacia miestnosť , kuchynka , sklad , sociálne zariadenie pánske a dámske . Na poschodí je kuchynka s umývačkou riadu , kancelária a open space , taktiež sociálne zariadenie / pánske , dámske . Východ na balkón . Vo dvoje je bezproblémové vlastné parkovanie pre 6 áut , možnosť rozšíriť . Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody. Cena 615 000 €

615 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...