Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Ponuka podnájmu v rodinnom dome na podnikanie - Malé Uherce

Domy a vily
cena: 1.000,- €/mesiac
ID: TB2137 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Malé Uherce
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
88 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB2137

Ponúkame Vám na podnájom časť priestorov v rodinnom dome (konkrétne 1. nadzemné podlažie a pivnica) určenú na podnikateľské účely o celkovej výmere 88,52 m² plus k tomu pivničné priestory o výmere 65,85 m². Nehnuteľnosť sa nachádza v Malých Uherciach okres Partizánske pri hlavnom ťahu – hlavný ťah od Nitra - Topoľčany smer Prievidza - Martin s premávkou cca 30 000 áut denne. Na pozemku pri dome je možnosť dohodnúť parkovanie pre dve a viac osobných áut. Dispizícia 1 . nadzemného podlažia: 3 miestonosti (izby. kancelárie, kuchyňa, hala, WC a 2 x špajza (sklad). Dispozícia pivnice: 4 miestnosti (sklad a pod.) a chodba. Blžšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...