Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Vidiecky dom Radošina

Domy a vily
cena: 45.000,- €
ID: LGRDradoš Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Radošina
Ulica:
Piešťanská
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
820 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LGRDradoš

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Radošina, Piešťanská. Plocha: úžitková 90m2, zastavaná 122m2, pozemku 820m2. Podlaha: dlážkovina, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne.Strešná krytina: škridla. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika. Cena 45 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...