Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Pozemok 1840 m2 Dolné Štitáre

Pozemky
cena: 45.000,- €
ID: TDO 001 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Štitáre
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1840 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TDO 001


Na predaj 1840 m2  pozemok v celosti, parcela C v  zastavanom územi obce Štitáre -záhradkárskej oblasti s  prístupom od asfaltovej cesty, bez nájomného vzťahu. Môže byť investičný pozemok alebo na poľnohospodárske využitie. Info telefonicky. Cena 45000 eurV cene sú zahrnuté komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu poskytneme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.


 


Maklér:

makler
Tatiana Dovičovičová
0908820240
dovicovicova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...