Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Nový 3i byt 2x loggia, 2x garáž, REZIDENCIA Fuxova - Bosákova ul.

Byty
cena: 1.100,- €/mesiac
ID: LCžŤŽŤŽŤŽŤŤŽŽŤŤNLUX2 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Bosákova
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
90 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
7
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LCžŤŽŤŽŤŽŤŤŽŽŤŤNLUX2

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a vybavený 3-izbový byt Bratislava-Petržalka, rezidencia Fuxova, Bosákova ul.. Výnimočná lokalita neďaleko centra, moderná architektúra, výborná občianska vybavenosť, krásny výhľad na mesto, zeleň, MHD. Plocha: celková 90m2 - 78m2+10m2 loggie + pivnica 2m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 23. Klimatizácia, wifi a TV v cene. K bytu je možné prenajať 2x garážové státie 100 €/mesiac/státie. Recepcia na prízemí, park, zeleň, výhľad, výhoda parkovania 2 áut. Cena 1 100 €/mesiac + energie 150€/mesiac. Voľný ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...