Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

2 izbový byt s balkónom Topoľčany mexiko

Byty
cena: 77.000,- €
ID: LG2ipalar Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Palárikova
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
45 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LG2ipalar

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Topoľčany, Palárikova. Plocha: úžitková 45m2. Podlaha: pvc. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...