Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kúpime 1 izbov byt v Považskej Bystrici

Byty
cena: 70.000,- €
ID: AH003 Kúpa

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Považská Bystrica
Obec:
Ulica:
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová od:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
AH003

Hľadáme pre klienta  1 izbov byt, alebo väčšiu garzónku v Považskej Bystrici do 70 000€, v lokalite Kolónia, Stred, alebo na sídlisku SPN.

Byt môže byť aj v pôvodnom stave, prípadne rekonštruovaný, klient disponuje hotovosťou.

Priložená fotorafia je ilustračná. 

Ďakujem za ponuky a poprosím ich zaslať na mail: hrabosova-ZVNC-mgreal.sk, prípadne ma kontaktujte  na tel.č. 0948 125 556


Maklér:

makler
Anna Hrabošová
0948125556
hrabosova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...