Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Stavebný pozemok Topoľčany / aj na dva domy

Pozemky
cena: 244.000,- €
ID: LGSPtokom Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Komenského
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1417 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPtokom

Ponúkame Vám na predaj stavebný  pozemok buď na jeden dom alebo pre dva  rodinné domy priamo v meste  Topoľčany na ulici  Komenského. Jedná sa o pozemok určený na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov v intraviláne mesta . Má rozlohu 1417 m2 . Šírka pozemku je 20 metrov a dlžka je 63 metrov , k pozemku je vlastná prístupová cesta je 38 metrov na dlžku so šírkou cesty 4,8 metrov . Pozemok je pekný rovinatý , oplotený . Momentálne kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...