Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Na predaj 2 i byt v Partizánskom - Luhy

Byty
cena: 87.000,- €
ID: TB2164 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Generála Svobodu
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
48 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB2164

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt s podlahovou plochou 48,34 m² (k tomu komora - pivnica 1,69 m2). Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v blízkosti centra mesta. V okolí dobrá občianska vybavenosť. Byt prešiel rekonštrukciou: v roku 2016 menené bytové jadro, radiátory, odpady, vodoinštalácia, čiastočne menená elektroinštalácia a omietky, v roku 2022 bola vymenená kuchynská linka a podlahy, v roku 2024 sa menili rozvody v stupačke v rámci bytového domu. Dispozícia bytu: 2 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC a komora (pivnica) vo vchode. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...