Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Na predaj 3 i byt v šesťdomku Partizánske

Byty
cena: 103.000,- €
ID: TB2168 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Námestie SNP
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
70 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB2168

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s celkovou úžitkovou plochou 85 m2 (z toho pivnica 15 m2) v Partizánskom pri kostole neďaleko centra mesta. Byt sa nachádza v tzv. šesťdomku, má charakter rodinného domu, je k nemu záhrada vo vlastníctve mesta Partizánske a z bytu vstup do pivnice o výmere 15 m2. Vstup do bytu je z dvoch strán. Na byte a dome prebehla v roku 2012 čiastočná rekonštrukcia: boli vymenené kompletne všetky okná za plastové, takisto menené obidve vchodové dvere, v 2012 menený plynový kotol a v rámci strechy menené obvodové hranoly, laty a krytina škrydla, v kuchyni a na chodbe položená plávajúca podlaha. Dispozícia 1 NP: obývacia izba, chodba, kuchyňa, WC, špajza a vstup do pivnice. Dispozícia 2. NP: 2 izby, vstup na povalu, kúpeľňa s WC a chodba. Dispozícia pivnice: 2 miestnosti. Kúrenie vlastným plynovým kotlom, nehnuteľnosť napojená na všetky inžinierske siete, výhodou narážaná pumpa na polievanie záhrady. Záhradu možné využívať aj na posedenie. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...