Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

Na predaj RD v Kovarciach - pozemok 2565 m2

Domy a vily
cena: 140.000,- €
ID: TB2197 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kovarce
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
92 m2
Plocha pozemku:
2565 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB2197

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v obci Kovarce okres Topoľčany. Podlahová úžitková plocha domu je 92 m2. K rodinnému domu prislúcha pekný rozľahlý pozemok o celkovej rozlohe 2565 m2 a za domom sú aj stavby ako letná kuchyňa, chlievy, garáž,  dve hospodárske budovy a prístrešok, kde sa chovali v minulosti býky. Preto je nehnuteľnosť vhodná na hospodárenie, pestovanie, aj na drobnochov dobytka, ošípaných, hydiny a podobne. Možnosť príslušné stavby využiť na rôzne iné účely. Rodinný dom je v pôvodnom, avšak zachovalom stave s dobrou dipozíciou: 3 izby, vstupné schodisko, predsieň, chodba, kúpeľňa s WC, komora a kuchyňa. V dome sú naúpojené všetky inžinierske siete a to elektrina, obecný vodovod, plyn aj kanalizácia. Rodinný dom bol postavený v 60-tych rokoch z pálených tehál. Pri dome je možnosť parkovania viacerých áut. Dom sa nachádza neďaleko centra obce, kúsok od základnej školy (obidva stupne), materskej školy, obchodu, pošty, lekárne, zdravotného strediska (1 x zubár, 2 x všeobecný lekár). V obci sú aj 2 reštaurácie s možnosťou donášky jedál aj cez víkendy. Neďaleko aj jazero vhodné na rybolov. Kúrenie je zabezpečený plynovým kotlom a ohrev vody elektrickým bojlerom. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...