Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

RD Veľké Kosihy (KN) - 48.000,- Tichá lokalita!

Domy a vily
cena: 48.000,- €
ID: VK79 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Komárno
Obec:
Veľké Kosihy
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
82 m2
Plocha pozemku:
970 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
VK79

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej časti obce Veľké Kosihy (okres Komárno). 

Dom je síce v pôvodnom stave, ale dá sa v ňom bez problémov bývať (prípadne prenajať). S možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv. 

Dispozícia domu: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, špajza, chodba a gánok. 

Za domom sa nachádza menšia záhrada s ovocnými stromami. Celková rozloha pozemku je 971 m2. 

Tichá lokalita, bezproblémoví susedia, ideálne miesto pre oddych či už na klasické bývanie alebo na trávenie víkendov.

Obec disponuje všetkými potrebnými službami (obchod, pošta, cukráreň, novootvorené detské jasle, škôlka, základná škola, futbal, klub dôchodcov, ...). 1 km je hrádza Dunaja, ktorá slúži ako cyklotrasa. Nachádza sa mimo dopravnú tepnu (Komárno - Dunajská Streda). Z Bratislavy 1 hod. po R7.

Cena: 48.000 Euro. (možnosť kúpiť aj cez hypotéku - znalecký posudok k dispozícii)

Pre viac info ma neváhajte kontaktovať na  0948311266 (slovensky) alebo 0907101618 (maďarsky). Mail: krizma-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Erik Križma
0948311266
krizma-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: VK77 Predaj

Pekne riešený RD s veľkým pozemkom Veľké Kosihy (KN)

Pekne riešený RD s veľkým pozemkom Veľké Kosihy (KN)

Ponúkame Vám na predaj 2.podlažný rodinný dom (suterén, prízemie), ktorý sa nachádza v obci Veľké Kosihy, okres Komárno. 

Dom bol odovzdaný do užívania v roku 1982. Je postavený z tehly a nachádza sa na pozemku s rozlohou 1100 m2. 

Podlahy v dome - kombinácia PVC a keramika....okná v suteréne plastové, v prízemí pôvodné drevené.

Vykurovanie domu je zabezpečené elektrickým kotlom aj kotlom na tuhé palivo. Ohrev vody je pomocou elektrického ohrievača. Plochá strecha - pozink. plech, asfaltové natav. pásy. 

Dispozícia domu: Suterén - 4 skladové priestory rôznej veľkosti, garáž, chodba, kúpeľňa s WC  a kotolňa. 

Prízemie - 4 izby, chodba, terasa, kúpeľňa, samostatné WC. 

Dom si vyžaduje rekonštrukčné práce. Možnosť využitia či už na klasické bývanie, na komerčné účely (dnes je v suteréne zriadená posilňovňa, v minulosti objekt slúžil aj ako policajná stanica...). Dom je možné prerobiť aj na účely ubytovacieho zariadenia, po ktorom je v obci dopyt. 

Priestorovo je dom veľmi dobré riešený. 

K budove je prístup z dvoch komunikácii. Príjazdová cesta asfaltová. Pozemok je rovinatý, slnečný, kompletne oplotený. 

Dom je treba vidieť osobne. 

Cena nehnuteľnosti je 84.000 Euro. (komplet bez ďalších poplatkov)

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na: 0948 311 266 (slovensky) alebo na 0907 273 118 (SK+HU) prípadne: krizma-ZVNC-mgreal.sk  

84 000,- €
ID: VK17 Predaj

ZNÍŽENÁ CENA 79.000 !!! Krásne riešený RD V. Kosihy (KN)

ZNÍŽENÁ CENA 79.000 !!! Krásne riešený RD V. Kosihy (KN)

ZNÍŽENÁ CENA na 79.000 EURO!!!

Ponúkame Vám na predaj veľmi dobre riešený a zachovalý rodinný dom v obci Veľké Kosihy, okres Komárno.
Dom má úžasných 133 m2. Tento kvalitne postavený dom je bez prasklín, bez vlhkosti, kúpou je možnosť okamžitého nasťahovania.
Dispozícia domu: 3 veľké izby, veľká kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, komora, špajza a krásna veľká vstupná predsieň s možnosťou využitia ako zimná záhrada. Jeho dispozícia dáva priestor v prípade potreby úpravu až na 4-izbový dom.
Na pozemku o veľkosti viac ako 1000 m2 sa nachádza aj letná kuchyňa (prepojená s domom bez nutnosti vychádzať z domu), komora a garáž (spolu 78m2). Dom je napojený na všetky IS (elektrina, plyn, voda, nová žumpa - kanalizácia zatiaľ v obci nie je).
Využitie domu je buď na klasické celoročné bývanie, ako víkendový dom (vypadnúť z mesta, užiť si ticho a relaxovať) ale aj ako skvelá investičná príležitosť s možnosťou prenájmu (v obci je dopyt po nájomnom bývaní) alebo pre turistov, keďže v okolí sú kúpaliská, Dunaj, bio farmy atď.
Okolie domu je krásne upravené, vysadené okrasnými kríkmi, dom sa naozaj oplatí osobne vidieť.
Obec disponuje všetkými potrebnými službami (obchod, pošta, cukráreň, novootvorené detské jasle, škôlka, základná škola, športové ihriská, klub dôchodcov, ...). 1 km je hrádza Dunaja, ktorá slúži ako cyklotrasa. Nachádza sa mimo dopravnú tepnu (Komárno - Dunajská Streda). Z Bratislavy 1 hod. po R7.
Cena domu je 79.000 Euro - 

Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať na 09483112ž66 (slovensky) a 0907101618 (maďarsky). Mail: krizma-ZVNC-mgreal.sk

79 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...