Real estate
( nájdených 
468
 realít z celkom 468 )

Kancelárske priestory 73m2, pešia zóna, Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: MV005 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
73 m2
ID inzerátu:
MV005

Na prenájom je blok kancelárii v centre Bratislavy v tesnej blízkosti Michalskej brány. Budova je po kompletnej rekonštrukcii (2017). Úžitková plocha je cca 73m2. Jedná sa o 3 kancelárie 23, 24 a 26m2. Na chodbe spoločné sociálne vybavenie a kuchynka. Priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovým systémom, v bodove je výťah Cena je 11 €/m2/mesiac + 5.43€/m2/mesiac energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...