Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Kancelárske priestory na Michalskej ulici

Komerčné priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: MV005 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
150 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV005

Na prenájom je blok kancelárii v centre Bratislavy s jedinečným výhľadom na Michalskú bránu. Budova je po kompletnej rekonštrukcii (2017). Úžitková plocha je cca 150m2. Jedná sa o sústavu šiestich vzájomne prepojených miestností, dvoch predsiení a jednej malej miestnosti, slúžiacej napríklad ako xerox. K priestorom prináleží samostatné sociálne vybavenie a kuchynka. Okná sú orientované do ulice i do dvora. Priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovým systémom. Cena je 9 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...