1 2 3

Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Ponuka

ID: LGbudš Predaj

Budova blízko centra Topoľčany / PREDAJ

Budova blízko centra Topoľčany / PREDAJ
Ponúkame Vám na predaj komerčnú  a prevádzkovú budovu v meste  Topoľčany na ulici  Šafárikova. Jedná sa o budovu , ktorá je postavená na pozemku o rozlohe 662 m2 . Má dve podlažia , bola využívaná na podnikanie , má výbornú polohu dostupnú i z autobusovej , vlakovej stanice. V roku 1996 bola kompletne prerobená a bola nová kolaudácia budovy .Budová má dve podlažia jej  úžitková plocha má 345m2, zastavaná 400m2 na pozemku o rozlohe 662 m2 . Nevyžaduje žiadnu rekonštrukciu . Kúrenie je nové realizované cce pred 4 rokmi vrátane výmeny kotla - plynové ústredné kúrenie / kotol Viallant / . V budove je taktiež centrálny vysávač . Na prízemí je otvorený priestor , plus zasadacia miestnosť , kuchynka , sklad , sociálne zariadenie pánske a dámske . Na poschodí je kuchynka s umývačkou riadu , kancelária a open space , taktiež sociálne zariadenie / pánske , dámske . Východ na balkón . Vo dvoje je bezproblémové vlastné parkovanie pre 6 áut , možnosť rozšíriť . Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody. Cena 615 000 €
615 000,- €
ID: LCHHG1.844674407371 Prenájom

Kancelársky celok 427m2, Bratislava, Ružinov, Hraničná

Kancelársky celok 427m2, Bratislava, Ružinov, Hraničná
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov. Administratívny areál sa nachádza vo výbornej lokalite, ktorá je ľahko dostupná z diaľnice i z bratislavského obchvatu, letisko M.R. Štefánika vzdialené do 5 min cesty autom. Ide o komplex viacerých budov, v ktorom sú k dispozícii kancelárie od 14 m2 až po samostatný kancelársky celok o rozlohe cca 1000m2. Samostatný kancelársky celok s vlastným vstupom sa nachádza na 2. poschodí, tvorí celé východné krídlo budovy s  výmerou 427,40m2. Z toho čistá kancelárska plocha je 343,04m2. Tvorí ho viacero kancelárií o rôznych výmerách, kombinácia väčších i menších kancelárií so zázemím - 3x kuchynka, 3x toaleta. Možnosť flexibilného riešenia priestorov. V kanceláriách je položený nový koberec, na chodbe dlažba, na oknách sú interiérové žalúzie. Priestor má klimatizáciu s vlastnou reguláciou, ústredné kúrenie, a pripravenú štruktúrovanú kabeláž, na výber SWAN alebo Telecom. Služby: strážna služba, upratovanie spoločných priestorov, odvoz odpadu, prevádzka parkoviska pre návštevy, využívanie zasadačky a rokovacích miestností, možnosť stravovania v areáli.  Zabezpečenie: vstup cez vrátnicu s prístupom 24/7. Objekt je zabezpečený 24-hodinovou strážnou službou, elektronickým dochádzkovým systémom (ID-karty), kamerovým systémom. Parkovanie na parkovisku vnútri areálu s vyhradeným a vyznačeným miestom v cene 58,65 Eur/mesiac. + DPH, pre návštevníkov areálu je určené bezplatné parkovisko pred vstupom do areálu. V prípade potreby možnosť prenájmu uzatvorenej garáže o výmere 15m2. Nezastavané plochy sú upravené zeleňou. Lokalita s dobrou dopravnou dostupnosťou, MHD a kompletnou občianskou vybavenosťou. Cena: 10,09 €/m2/mesiac + služby  3,37 €/m2/mesiac +energie cca 2,70€/m2/mesiac, celková cena 6.906,78/mesiac. K cenám sa pripočítava prislušná DPH. Províziu neplatíte!
10,09,- €/m2/mesiac
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...