Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Dvojkancelária v novostavbe, 51,38m2 s kuchynkou a WC, Stará Vajnorská

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: MS150 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Stará Vajnorská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
51 m2
ID inzerátu:
MS150

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý kancelársky celok o celkovej výmere 51,38 m2, skladá sa z 2 kancelárií, vzájomne prepojených 23,78 m2 a 15,24 m2, kuchynky 5,52 m2 a WC 6,84 m2. Nachádzajúci sa na 2.p. administratívnej budovy s výťahom v Bratislave III-Nové Mesto, ul. Stará Vajnorská. Podlaha: koberce alebo dlažba. Možnosť prenájmu nábytku. Plastové okná, otvárateľné, vonkajšie elektrické žalúzie, kazetový strop. Na každom poschodí spoločná kuchynka a toalety. Ostatné vybavenie: internet (optika 22 €/mesiac.), telefónna linka a klapka (6€/mes.) slúži na otváranie dverí. Budova je vybavená alarmom a kamerovým systémom. Prístup do budovy 24/7. Budova disponuje vlastným parkoviskom (40€/mes) + bezplatné klientské parkovanie K dispozícii aj zasadačka pre 12-15 osôb. Lokalita s dobrou dostupnosťou. Cena: nájomné 7,59€/m2/mes. + energie 2,88€/m2/mes + Dph (pre platcov Dph) Nájomník platí len za prenajatý priestor. Užívanie výťahu, schodiskového priestoru, upratovanie spoločných priestorov je bezplatné. Nájomník neplatí províziu RK.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...