Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Prenájom kancelárie - Račianska ulica, Nové mesto, OPTIMUM

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 700,- €/m2/mesiac
ID: ZK1068NP Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Račianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
16 m2
ID inzerátu:
ZK1068NP

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v administratívnej budove OPTIMUM Bratislava-Nové Mesto, Račianska ulica. Plocha: 16m2 - 500m2. Stav: novostavba z roku 2011, moderne zrekonštruované kancelárie, podlahy koberec. Areál budovy spĺňa potreby aj naročnejších klientov za bezkonkurenčnú cenu. Areál je pravidelne udržiavaný a strážený. V cene nájmu je zahrnuté aj neobmedzené internetové pripojenie. Neobmedzené možnosti služieb a stravovnia. V okolí areálu sa nachádzajú reštaurácie, poisťovne, úrady a železničná stanica Vinohrady. Možnosť parkovania v uzavretom areáli priamo v objekte Optimum parku 70 €/m2/mesiac. Parkovanie pre návštevy bezplatne.Cena 7 €/m2/mesiac + energie 4,05 €/m2/mesiac + DPH (aj pre neplatcov DPH). Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...