Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Kancelárske priestory pre 8-10 ľudí v blízkostii Centrálnom Trhoviska

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-75 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Kominárska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
130 m2
ID inzerátu:
LS-KP-75

Ponúkame Vám na prenájom Kancelárske priestory nachádzajúce sa na 2.p. administratívnej budovy na Kominárskej ulici. Dohromady ide o 130 m², ktoré tvoria 4 kancelárie (12 až 16  m²), 1 sekretariát cca 25 m2, 1 archív, 2 toalety (v ženskej je sprchovací kút a umývadlo), kuchynský kút, balkón. V kancelárskych miestnostiach je plávajúca podlaha, v ostatných priestoroch je keramickí dlažba. V každej miestnosti internetová prípojka, optický kábel, v cene nájmu možno využívať internet prenajímateľa. Ide o novostavbu v novotvoriacej sa obytnej lokalite, zabezpečenie bezpečnostným alarmom. Cena m²/mesiac: 11,- Eur, pri zmluve viac ako 2 roky 10,- Eur + energie + DPH


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...