Real estate
( nájdených 
404
 realít z celkom 404 )

Kancelárie Luxorka z samotnom centre

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MV040 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
MV040

V bratislavskom Starom meste Vám ponúkame na prenájom kancelárie od 20m2. Nachádzajú sa na 3. a 4. poschodí s výťahom. Okná sú plastové, na podlahách sú čerstvo položené koberce a steny sú tiež nanovo vymaľované. Na každom poschodí sa nachádza spoločná kuchynka a toalety. Jednotlivé poschodia sú uzamykateľné. Internetové pripojenie a klimatizácia sú samozrejmosťou. Celá budova je napojená na pult centrálnej ochrany. Cena 10 €/m2/mesiac+ 1,5€/m2/mesiac energie+ 2€/m2/mesiac správa budovy+ DPH. Energeický certifikát B. Najväčším plusom tejto ponuky je poloha- kancelárie sú vzdialené doslova 1minútu od zástavok MHD. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...