Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelárie Luxorka, Staré Mesto, Štúrova ul.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: MV040 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
MV040

Ponúkame na prenájom kancelárie od 20m2, Staré Mesto, Štúrova ul.

Okná plastové, po rekonštrukcii. Na každom poschodí sa nachádza spoločná kuchynka a toalety. Internetové pripojenie a klimatizácia. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany. Cena 12 €/m2/mesiac+ 2,93€/m2/mesiac správa budovy+ energie podľa spotreby (samostatné merače) + DPH. Energetický certifikát B. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...