Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

VÝHODNÁ INVESTÍCIA: Nebytový priestor 298m2, komplet GASTRO zariadenie, Bajkalská ul.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 380.000,- €
ID: LCrest24N Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
298 m2
ID inzerátu:
LCrest24N

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor, Bratislava-Ružinov, Bajkalská. Plocha: úžitková 298m2, posledná prevádzka - reštaurácia - možnosť predaja s komplet vybavením v cene (bar, kuchyňa, chladiaci box, ozvučenie). Stav objektu: novostavba. Plne klimatizované, vzduchotechnika. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Cena 380.000 € vrátane provízie RK (1270 €/m2). Voľné okamžite !


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...