Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Polyfunkčný priestor (administratíva + sklad) 348m2, parkovanie, výborná poloha

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 900.000,- €
ID: LC96767676767kra Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Krasovského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
348 m2
ID inzerátu:
LC96767676767kra

 Ponúkame Vám na predaj komerčné priestory v polyfunkčnej budove s výbornou visibilitou a dostupnosťou, lukratívna poloha v blízkosti Sadu Janka Kráľa, Auparku, Digital Parku, Bratislava-Petržalka, Krasovského ul., rýchla dostupnosť do centra a priame napojenie na obchvat. Plocha: úžitková 348m2. Priestor má samostatný vstup z ulice prístupný priamo do suchého vykurovaného skladu 163m2. Kancelárske priestory 185m2 s kuchynkou a 2x kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou, archív. Vstup aj cez recepciu 24/7. Vzduchotechnika, klimatizácia. K priestoru prislúchajú 3x garážové státia v suteréne bodovy. Vstup do areálu cez rampu s vonkajším parkoviskom pre návštevy. Rôzne možnosti využitia. Cena priestoru 900 000 € + DPH. Cena je vrátane provízie RK.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...