Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom kancelárií 228m2 + sklady 195m2 - Rybničná ulica, Vajnory

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3.900,- €/mesiac
ID: LCrybkancsklad Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Vajnory
Ulica:
Rybničná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
334 m2
ID inzerátu:
LCrybkancsklad

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor o výmere 288 m2 + skladový priestor o výmere 195 m2, spolu 483m2 v celkovej cene aj s energiami 3 900,00 EUR / mesiac +DPH.Kancelárie sa nachádzajú na 2. poschodí a sklad na prízemí v administratívnej budove AB Rybničná. Kancelárie sú zrekonštruované a plne klimatizované. Parkovanie je pre klientov a ich návštevy zdarma, možnosť využitia zasadacej miestnosti. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii s kapacitou 220 miest, ktorá sa nachádza na prízemí administratívnej budovy.  Energetický certifkát B. Cena 3.900,- Eur/mes + DPH. Províziu pre RK neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...