Real estate
( nájdených 
420
 realít z celkom 420 )

Na predaj dvojgeneračný 6 i RD vo V. Kršteňanoch

Domy a vily
cena: 128.000,- €
ID: TB730 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľké Kršteňany
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
250 m2
Plocha pozemku:
1374 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB730

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami vo Veľkých Kršteňanoch okres Partizánske. Celková rozloha pozemku je 1374 m2. Dom je postavený z pálenej tehly kolaudovaný jedna časť v päťdesiatych a druhá v sedemdesiatych rokoch. Obidve bytové jednotky majú vlastný vchod a sú spojené garážou s montážnou jamou. Predná časť domu má 3 izby, kuchyňu, chodbu, predsieň, komoru a kúpeľňu s WC. na povale je manzartka. Táto časť domu je z 1/2 podpivničená, v pivnici sú dve miestnosti. Zadná časť domu má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. na dvore je aj prístrešok na auto. kúreniezabepečené plynovým kotlom, v zadnej časti domu aj krb a ohrev vody bojlerom. Odpad riešený do žumpy, v obci je aj verejná kanalizácia. Bližšie informácie radi poskytneme na tel. č. 0908224482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...