Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Obchodné priestor na PRENAJOM CENTRUM Topoľčany

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LGPrenpries Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Obchodná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
27 m2
ID inzerátu:
LGPrenpries

Ponúkame Vám na prenájom obchodné a kancelárske priestory v meste Topoľčany priamo na  Obchodnej ulici  Jedná sa o obchodný dom Korzo kde je možné zriadiť si kanceláriu alebo predajňu , obchod . Je to novovybudované obchodné centrum s modernými priestormi . Priestory sú od 27 m2 po 120 m2 . Každý priestor má jedno parkovacie miesto .  Plocha: úžitková 27m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 3 s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...