Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Na prenájom kancelárie od 13 do 18 m² v priemyselnej časti Trnavy

Komerčné objekty
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-138 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
18 m2
ID inzerátu:
DS-KP-138

Ponúkame na prenájom v Trnave kancelárske priestory o veľkosti 13, 15, 18 m². Priestory na svoju tepelnú pohodu počas celého roka využívajú systém ohrievania aj chladenia rekuperáciou cez strop. Internet je cez výkonnú mikrovlnku za mesačný paušál 9 €/m2/mesiac. Cena za prenájom: 9,- €/m²/mesiac + energie 2,- €/m², spoločné priestory ( WC, chodba, kuchynka) 14,-€/mes. Ceny sú uvádzané bez DPH


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...