Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelárie v tichom prostredí Bratislavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 14,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-107 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Karlova Ves
Ulica:
Borská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
45 m2
ID inzerátu:
DS-KP-107

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v tichom prostredí Bratislavy, časť Karlova Ves, Kancelárie sa nachádzajú na 1. a 2. p. administratívnej budovy. Veľkosť: od 45 m2 . Vybavenie priestorov: Otváravé veľkoplošné euro-okná so žalúziami, kazetové stropy, na podlahách koberce, klimatizácia, internet. Kuchynka, pánske a dámske WC v spoločných priestoroch. Zabezpečenie alarmom. Možnosť parkovania pred budovou. Neobmedzený prístup 24/7. Dobrá dostupnosť MHD. V blízkosti diaľničný obchvat. Cena 14 €/m2/mesiac  vrátane  služieb a energií + DPH. Parkovacie miesto 40€/mes.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...