bernat-ZVNC-mgreal.sk " />
Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Na predaj pozemok Malé Kršteňany nad nemocnicou

Pozemky
cena: 29,- €/m2
ID: TB811 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Malé Kršteňany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
5959 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB811

Ponúkame Vám na predaj pozemky v katastrálnom území Malé Kršteňany nachádzajúci sa nad nemocnicou pri Partizánskom. Pozemok je vedený v registry parciel "C"  s celkovou rozlohou 5959 m2 a s možnosťou vytvorenia rôznych veľkostí parciel. Prístupová cesta je v riešení. Pozemok je orientovaný na južnú stranu s pekným výhľadom na Partizánske a okolie. Je mierne svahovitý. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908 224 482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...