Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Na predaj pzemok Skačany

Pozemky
cena: 45,- €/m2
ID: TB904 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Skačany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2418 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB904

Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený ako orná pôda v extraviláne obce Skačany, okres Partizánske. Pozemok je v blízkosti  rodinných domov, čo dáva  do budúcnosti možnosť rozparcelovania na viacej stavebných pozemkov. Pozemok je mierne svahovitý. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...