Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Obchodný priestor v širšom centre Bratislavy 214 m2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 12,- €/mesiac
ID: DS - OPTC - 50 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
214 m2
ID inzerátu:
DS - OPTC - 50

Ponúkame Vám na prenájom obchodno - prevádzkový priestor o výmere 214 m2 s rôznym využitím . Vstup priamo z ulice. Priestor je momentálne v rekonštrukcii. Možnosť úpravy priestoru podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Cena 12 €/mesiac + 3,68€/m2 služby a energie..


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...