Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Prenájom lukratívnych kancelárií 262 m2 v Ružinove.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3.500,- €/mesiac
ID: DS-KPOM-28 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Tomášikova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
262 m2
ID inzerátu:
DS-KPOM-28

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný luxusný kancelársky celok v novostavbe na Tomášikovej ulici. Priestory sa nachádzajú na 1.p. skladajú sa z vstupnej chodby, 9 kancelárií (v 7 sú deliace steny presklené, 2 kancelárie sú predelené murovanými priečkami), kuchynky, WC a balkóna. Cena prenájmu 3 500 €/mesiac + DPH. Cena za energie 786€/mesiac + DPH. Províziu neplatíte. Foto na vyžiadanie v RK.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: ZK796K Prenájom

Prenájom kancelária 12,5m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Prenájom kancelária 12,5m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 12,5m2. Stav objektu: po rekonštrukcii. Parkovanie v areáli budovy 70 Eur/mes + DPH. V bezprostrednej blízkosti budov banka, niekoľko reštaurácií, pošta a obchody. Kuchynka, sociálne zariadenia na chodbe. Parkovanie možné aj v okolí budovy. Priestory sú klimatizované, vybavené kamerovým systémom, strážené, s prístupom 24/7, recepcia. v budove reštaurácia s obedovým menu. 3 výťahy (1 nákladný). Cena od 11,20€/m2/mesiac + 5,80 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!

11,20,- €/m2/mesiac
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...