Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Stavebný pozemok pre výstavbu rodinných domov Súlovce

Pozemky
cena: dohodou
ID: LGSPsúlovce Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Súlovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
12396 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPsúlovce

Ponúkame Vám na predaj pozemok , ktorý je v  podhorskej obci Súlovce o výmere 12396 m2  .Je vhodný na výstavbu rodinných domov prípadne rekreačných chát alebo výstavba budovy na podnikanie rekreáciu . Umiestnenie obce je blízko Nitry 27 km a Topoľčany 15km .  Veľká rozloha ponúka viaceré možnosti pozemku . Pozemok je umiestnený na kopci a tým pádom ponúka krásny výhľad na celú obec a jeho okolie .  Na pozemku stojí stará budova zastavaná plocha je 835 m2  , bola  využívaná ako ovčin, je to hala s betónovou platňou .Neskôr bola využívaná ako píla na spracovanie dreva. Pozemok je mierne svahovitý a je mimo zastavanej obce. Okrajom pozemku  tečie potok . Z pozemku sú krásne výhľady na okolité hory. Je tu  umiestnená trafo stanica,  voda aj elektrina. Predaj je možný iba v celku , možnosť i spolupráca s developermi . 

 


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...