Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Priestor do prenájmu v centre Topoľčian

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: RS11 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Obchodná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
RS11

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v centre Topoľčian. Vhodné pre obchodné alebo reštauračné služby. Vchod je priamo z námestia. Rozloha 1.časti je 102 m². Druhý priestor sa skladá z dvoch časti, prvá má rozlohu 216 m² a druhá presklená z jednej strany 48 m². Priestory sú dokončené s možnosťou vlastnej úpravy podľa potrieb. Cena za nájom po dohode priamo pri obhliadke.


Maklér:

makler
Richard Sedlár
0905 933 643
sedlar-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...