Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Priestor na PRENAJOM Topoľčany / Centrum

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 16,- €/m2/mesiac
ID: LGpriest Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Štúrova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
99 m2
ID inzerátu:
LGpriest

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v centre mesta  Topoľčany na ulici  Štúrova. Priestor má rozlohu  úžitková 99m2.Má dve podlažia .Je po kompletnej rekonštrukcii s vlastným sociálnym zariadením a zázemím . Vhodné ako predajňa alebo office .  Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: sporák.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...