Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Na predaj rodinný dom v Partizánskom - Šimonovany

Domy a vily
cena: 84.990,- €
ID: TB912 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
95 m2
Plocha pozemku:
877 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB912

Ponúkame Vám na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mesta Šimonovany. Celková rozloha rovinatého pozemku ej 877 m2. Zastavaná plocha domu je cca 110 m 2 a podlahová plocha cca 95 m2. Dispozícia: 3 izby, kúpeľňa, WC, kuchyňa a predsieň. Inžinierske siete: voda, elektrina napojená v dome, odpad riešený do septiku a plyn je pri hranici pozemku. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...