Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Obchodný priestor 79m2, Záhradnícka ul.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: LC7688KR Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
79 m2
ID inzerátu:
LC7688KR

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Ružinov, Záhradnícka ul. Plocha: úžitková 79m2. Polosuterén s oknami do ulice, možnosť umiestnenia reklamy. Otvorená dispozícia, miestnoť pre sklad, zázemie. Voľné parkovanie pred budovou + možnosť prenájmu parkovacieho miesta. Posledná prevádzka: predajňa exoticých potravín. Vhodné i pre beauty salón. Výhody: obchody. Cena od 13 €/m2/mesiac + servisné poplaty 5,10 €/m2/mesiac + elektrina podľa spotreby + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...