Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prvá etapa Novostavby Bojná prvých 10 domov

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LGRDboj1-20 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Bojná
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
911 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
LGRDboj1-20

Ponúkame Vám na predaj prvú etapu rodinných domov v obci  Bojná. Rodinné domy budú na pozemkoch o rozlohách najmenší pozemok 711 m2 a najvačší 911 m2 . Všetko rovnaké jednopodlažné bungalov s úžitkovou plochou  110m2, zastavaná 150m2. Domy budú postavené z tehly Wienerberger plus 20 cm zateplenie  . 4 izby , špajza , šatník . Z obývačky východ cez HS portal na terasu, ktorá má 41 m2 . Kúrenie v dome podlahové elektrické - nano heat , ohrev vody tepelné čerpadlo .  Okná 6 komorové - vakuvané  3 sklá s teplým rámikom. Z 2 izieb východ na terasu cez francúzske okná . Odpad do verejnej kanalizácie . Predpríprava na klimatizáciu a vonkajšie žalúzie .Strešná krytina veľkoformátová sškridla Tondach Bolero .   Podlaha: betón. Steny: stierky. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Strešná krytina: škridla. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, cykloturistika.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...